Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Nareszcie Sikorski walnął pięścią w stół.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tego się po nim nie spodziewałem dopóki nie doznałem olśnienia.

Tak w swej małości uznawałem Radeczka za jakąś tam kolejną emanację Papkina wywijającą szabelką na twitterze frankdrebin.nowyekran.net/post/24136,twitter-radeczka-syria-sie-trzesie a tu wreszcie jest ostra reakcja:

"Na dzisiejszej konferencji Grupy Przyjaciół Syrii, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski przyznał, że sytuacja w tym kraju jest dramatyczna, a Polska w pełni popiera sankcje przeciwko reżimowi Baszera el-Asada."

Pojechał po bandzie. Przyznaję. Ostro. MMA przy nim wysiadają. Ostateczne męstwo. Szalona odwaga. A to chyba tytuł filmu ;) Normalnie z niego krejzol jak na tym słynnym zdjęciu przerabianym już tysiące razy, czyli impreza informatyków

Jednak nieszczęsny postanowiłem sprawdzić co to jest owa Grupa Przyjaciół Syrii. Przyznam,że gały wylazły mi na wierzch. Oto się dowiaduję:

 

"Zdecydowane działania Rady Bezpieczeństwa ONZ, ukaranie sprawców zbrodni, wprowadzenie sankcji, wsparcie demokratycznej opozycji, wzmocnienie pomocy humanitarnej i pomoc w odbudowie kraju – takie zobowiązania przyjęła w Paryżu Grupa Przyjaciół Syrii.

Delegacje z ponad 100 krajów zjechały do Francji na trzecią  już konferencję, której celem jest wpieranie społeczeństwa syryjskiego i proponowanie rozwiązań mających powstrzymać konflikt."

www.wprost.pl/ar/332345/Grupa-przyjaciol-Syrii-sankcje-musza-byc-wieksze/

"W Paryżu odbędzie się w piątek konferencja ministrów spraw zagranicznych państw tworzących tak zwaną Grupę Przyjaciół Syrii. W spotkaniu udział bierze szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski."

www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/640235,Sikorski-na-spotkaniu-Grupy-Przyjaciol-Syrii

A ja się czepiałem Radeczka.

Jak w ogóle śmiałem? Otóż już trzeci raz się zjeżdżają żeby pojeść kraby w krewetkach ze szparagami a może szparagi w sosie krewetkowym. Wypić szampanka i stuletnią whisky. Zakąsić kawiorem.

I wydalić z siebie kolejne ostateczne 427858-me ostrzeżenie dla Syrii. Ze STU państw się zjeżdzają.

Pojedli, popili, wydalili ostre reakcje. Z Radeczkiem na czele. Czego nie zapomniał oczywiście napisać omlet.pl

wiadomosci.onet.pl/raporty/flesz-podsumowanie-dnia/flesz-ostra-reakcja-polski-padnie-rekord-lata,1,5182300,wiadomosc.html

KOMENTARZE

 • Tzw przyjaciele tzw syryjczyków.
  śmiechu warte. Przyjaciele "cywilów" biegających po mieście z kałachami i bazookami. "cywilów" podrzynających gardła kobietom dzieciom i starcom z innej grupy etnicznej. Ale skąd kawiorowy, rozcwierkany Radzio mógłby o tym wiedzieć? Przecie Clintonica wydała jasno brzmiące rozkazy, kto w konflikcie w Syrii jest dobry, a kto zły. A że fakty są jakby nie do końca takie, jak je mainstream przedstawia? A chuj z faktami! Ważne żeby w Syrii była zadyma i otwarta droga na Iran...
  Tylko że ta strategia okaże się w przyszłości zabójcza dla Izraela i Stanów, co świadczy dobitnie, że podejrzewanie izraelskich strategów o jakieś genialne koncepcje jest takim samym fałszem jak "Protokoły Mędrców Syjonu" . Ale jesli się tylko myśli kategoriami "byle do najbliższych wyborów"...
 • Dał mu przyklad były protektor wsparciem naszości wojny z Irakiem POPiSowo gebelsowskimi kręgami podejrzeń i na koalicjantów gr
  gruntowym Kamińskiego ziobrohakiem.Teraz naszych górali ze wzgórz Golan odwieczny syryjski wróg zostanie przy naszym wsparciu pokonan
 • Żadna sztuka wiać tym wiatrem co od Izraela dmie.
  I przynosi powodzie w coraz to nowych miejscach na ziemi,żadna to sztuka.
 • @autor
  A Kalksteinowe PiSdzielce grzmią jaki to "reprezentant interesów ruskiego kondominium".... Tjaaaa....

  Kondominium to my mamy ale amerykańsko-israelskie od 23 lat, niezależnie kto rządzi, czy komuch Miller, czy mason Olszewski czy inne judejczyki od Buzka, Thuska czy Kalksteina.

  Facet swoimi wypowiedziami i działaniami pokazuje jak interesy swoich amerykańsko-israelskich Panów realizuje. Cała nasz polityka to polityka kolonii israela i USA.

  I jeszcze nazywa to że "Polska popiera", Polska to też ja, a ja amerykańskie awantury mam gdzieś
 • @Warlord 09:39:54
  hi..hi.. dwa słowa przeczytasz na początku i już sam WIESZ co to za PIŻDZIELEC napisał ...reszta to tylko taki wypełniacz ,takie rzadkie g...no ..dla niepoznaki
 • @val 09:56:19
  tja, bo prawda o takich PiSdzielcach jak ty boli.... A teraz już idź do azbestu, rób na swego amerykańskiego Pana bo nic tu po tobie.
 • PEWNIE FIUTIN KAZAŁ MU TAM POJECHAĆ I "ZDRADKOWAĆ" :)))))
  frank drebin:
  "Nareszcie Sikorski walnął pięścią w stół."

  "Na dzisiejszej konferencji Grupy Przyjaciół Syrii, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski przyznał, że sytuacja w tym kraju jest dramatyczna, a Polska w pełni popiera sankcje przeciwko reżimowi Baszera el-Asada."
  ==============================================

  Zajęczowargi Zdradek nie walną pięścią bo jej nie ma :))))

  co najwyżej wystawił swoją zajęczą, płaskonosą twarz na pokaz

  żabom i kartoflom tak aby dalej wierzyły, że tylko one go kopulują

  bez udziału fiutina :))))))))
 • @Zbigniew-Grzymski 10:02:57
  Nie zbysiu, gdybyś brał tabletki które pan doktor zalecił to zauważył byś że Sikorski zaczynał u Kalksteina, a odszedł nie z powodów ideowych tylko z racji kłótni o stołki i apanaże.
  Pojechał tam by realizować interes tych samych amerykano-żydowskich Panów co Kalkstein do którego męskiego oblicza wzdychasz codziennie na pograniczu orgazmu:)
  Ale ty tego nie zrozumiesz bo tableteczki odstawiłeś już dawno i teraz jad głupoty zniszczył cie doszczętnie, było by to nawet śmieszne gdyby nie było żałosne
 • @Warlord 10:02:02
  nie jęcz PICdzielcu,akurat nie muszę nic robić aby wygodnie żyć ,pewnie lepiej o całe niebo niż ty ,bo o tym azbescie to dowiedziałem sie od ciebie ,pewnie przeszedłeś dobrą szkołę życia przy jego zdejmowaniu ,dlatego cie tak uwiera,głupku..każdy kto rzuci okiem na twe wypociny to samo powie,fakt ..mam jedna wadę z przeszłosci że takim gnojom jak ty perwersyjnie lubię odpowiadać ,bo teraz to te sprawy to załatwiają za mnie ,,moi " i robią to skutecznie ,cicho ,bez rozgłosu wrecz,wystarczy im tylko wskazać.....pozdrawiam..
 • @Warlord 10:10:00
  "@Zbigniew-Grzymski 10:02:57
  Nie zbysiu, gdybyś brał tabletki które pan doktor zalecił to zauważył byś że Sikorski zaczynał u Kalksteina,..."
  ==========================================

  Kalkstein top rzecież twój ziomek żyd putin !!:))) - któremu super-

  żydowskiego kinola nie dali rady zoperować najlepsi plastyczni chirurdzy

  w Szwajcarii :)))))))

  Natomiast twój drugi ziomek Zdradek Sikorstein robił u Kaczyńskiego

  za "komuszego śpiocha" - i jak zwykle w odpowiednim momencie

  "zazdradkował" aby za mamonę dawać d.... wermahtowemu Matołowi

  i jego kochanicy tłustej Anieli :)))
 • @val 10:14:52
  "bo teraz to te sprawy to załatwiają za mnie ,,moi " i robią to skutecznie"

  WOW!!! Już czuję przerażenie:)) Czyżby jakiś arcymafioso?? Może sam szef CIA czy mossadu?? A może sam prezes Kalkstein ksywa "kaczyński"? Cóż to za potężna persona kryje się pod nickiem "val"? Cóż to za książę intrygi i król wszechwładzy? Richellieu mógł by się schować.

  Dobrze, nie do azbestu bo ty lubisz leczyć kompleksy: więc wsiądź w swój prywatny ekskluzywny odrzutowiec o którym pisałeś, leć do swoich winnic w Gruzji czy innych posiadłości na Florydzie o których pisałeś a Polskę i Polaków zostaw w spokoju.

  Jeszcze jedno: jeśli myślisz że wystraszę się gróźb które formułujesz to się myślisz, może tam u was w ameryce to brzmi strasznie groźnie, ale tu raczej żałośnie:)
 • @Zbigniew-Grzymski 10:24:54
  nie zbysiu, tłumaczę jak matołowi czyli dla ciebie skutecznie: Kalkstein to twój idol ksywa "kaczyński". Dotarło?
 • @Zbigniew-Grzymski 10:24:54
  A, u Kalksteina to wszyscy robią za "kretów", niedługo pewnie sam Kalkstein okaże się kretem...
  Paranoja...
 • @Warlord 10:34:28
  ponoć nadmiar nawdychanego azbestu we łbie objawia się także paranoicznym zachowaniem..jak widać w powyższej notce..już wiem skąd ten warlord ...hi..hi...musiałeś natańcować się na tych dachach pod nadzorem czarnych..tego nie ukryjesz,zbyt cię to psychicznie skrzywiło,widać w każdym zdaniu.
 • @val 10:50:25
  Szkoda zaciemniać dyskusję "polemiką" z wami. na smoleńskich debili nie ma rady...

  Konkluzja jest jedna"Polska do żydoamerykańskie kondominium a rządy administrujące tym terytorium realizują amerykańską nie polską politykę.
  I takie przesłanie powinni odebrać Polacy po lekturze tego tekstu i o tym powinna być dyskusja. Ale od razu muszą pojawić się kalksteinowcy by zaciemnić obraz, szkoda czasu na debili, idzie 10, lećcie pod Pałac.
 • @Warlord 10:54:10
  jak sądzisz , kto oprócz mnie chce z takim nawiedzonym durniem jak ty dyskutowac ??? pewnie tylko taki ,,perwersyjny"jak ja ,ale to takie skrzywienie z czasu dawnych służb,po co ja to robię ??? traktuje to jako ,,igrce " z jebolami,taka rozrywka...POZDRAWIAM
 • "Sikorski walnął pięścią w stół!!!
  Mozna miec nadzieje, ze chociaz raz z glowa.
 • @Mr rM 11:09:00
  Będzie mieć siniaka..

  Warlord, amerykanow to tu specjalni nie widać, a wybijanie żydowskiej kanalizy ma to do siebie, że trudno zawyrokować z której studzienki bije bardziej i niewiele ta wiedza zmienia.
  Ty jestes od wszechslowian z siedziba w Moskwie? To by sporo wyjaśniało..
 • @All,
  Nie wszystko takie proste y łatwe: kto sobie wczoraj włączył BBC albo CNN to miał okazję spojrzeć na "podsumowanie przemyśleń Grupy Przyjaciół Syrii". Kamery notorycznie robiły zbliżenie "umartwionej przez Monikę" czli wielce szanownej pani Moniki, sorry, Hillary Clinton w nowej fryzurze. Loki takie jakby dłuższe. Czyli "zmiękczanie imażu". Ale jakże mylące. Babeczka waliła pięścią w stół, machała palcem wskazującym (do kamery- osobnik, którego straszyła, był nieobecny) i "w ogóle". A chodzi o to, że na spotkaniu "grupy przyjaciół Syrii" NIE BYŁO ŻADNEGO PRZEDSTAWICIELA ROSJII I CHIN!!!!!!I Clintonowa głównie wyzywała ....Rosję, że "niech sobie nie myśli" i najlepsze:'... they will PAY A PRICE", znaczy się, zapłacicie za niesubordynację. A ci nie dość, że nie przyjechali, to brużdżą "przyjaciołom" niemożebnie: Putin wysłał jakiesić lotnictwo (wybrali te sztuki, co to nie spadają) a Chińczycy po staremu: nie odzywają się, uśmiechają się, i liczą sobie " w sejfie dolary" - te parę trylionów, króre USA "im zalega". Już powołana "demokratyczna rada Syrii" czy inny "komitet obywatelski przy Lechu Wałęsie" a tymczasem "przyjaciele" mogą sobie po tych "szparagach" (koniec sezonu chyba) pogrozić paluszkiem i pokazać 685 raz "demokratyczne demontracje POKOJOWEJ OPOZYCJI W SYRII", po których zbiera się średnio dziennie 100 trupów i a i niektóre ulice wyglądają jak po bombardowaniu Warszawy w 1939. Tak więc WCZORAJ pana Radka kamery NIE DAŁY RADY uchwycić. Zapewne gdzieś w drugim lub trzecim szeregu "uczestników' wykonywał swój słynny szpagat. W występach dramatyczno-teatralnych jednak Hillary gasi RAdka jak nie przymierzając Meryl Streep Krysię Jandę.
 • @pink panther 12:43:57
  tak..tak...oni tam taki cyrk robią dla zmyły ...a ANDERS FOGH RASMUSSEN kuz wszystko dopina na ostatni guzik...i będzie tak jak w LIBII..tylko na troche wyższym poziomie militarny,tamta lekcja odrobiona wzorowo ,czas na następną ,przygotowanie perfekcyjne to i pewnie żadnych niespodzianek nie będzie ,a że chin i rosji nie było ??? a kto to ??? jak dla maskirowki były potrzebne to sie nimi dupcię podcieralo a teraz ??? już zbędne..!!!
 • Tylko czyja ręka wpuściła go w ruch?
  Tylko czyja ręka wpuściła go w ruch...Gdzieś trzeba być umocowanym...w Radio Maryja tylko miejsce ma PiS i Ziobro z Solidarną Polską...Nie ma co dziwić się temu wszystkiem...http://www.gazetaparlamentarna.pl/index.php/15-super-news/117-kresy,-ukraina,-bia%C5%82oru%C5%9B,-przemy%C5%9Bl-,.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031