Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Kmicic ma jaja, czy wydmuszki?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z dumą donosi parówkowy portal. Sam Kmicic walczy z Kaczyńskim.

Parówki lisowe co to na co dzień walczą jak cały salon z nienowoczesnym patriotyzmem spod znaku między innymi Sienkiewiczowskiego nagle wzięly na sztandary tego hulakę, zabijakę i w ogóle jakiegoś takiego czarnosecinnego katolika co to Klasztoru na Jasnej Górze bronił przed światłymi Szwedami, którzy już wtedy na pewno chcieli nieść polityczną poprawność ciemnemu ludowi znad Wisły. Jak się to może stać? Ano za sprawą Daniela Olbrychskiego co to grał Kmicica. Aktor ów, który sprawiałby lanie i biłby po mordzie co jest oczywiście przepełnione językiem miłości rzekłbym do bólu nagle jednak wykazuje oznaki strachu:

"Olbrychski długo się nie zastanawiał. Swoją decyzję o wsparciu Komorowskiego tłumaczył potem strachem przed powrotem rządów Jarosława Kaczyńskiego."

Daniel Olbrychski strachliwy? Co to ciął swój obraz szablą na wystawie? Przecież taki heros co to grał Kmicica to powinien jeno takiemu Kaczyńskiemu, czy Hofmanowi majty zdzierać. Lać rózgą na goły tyłek. A tu się boi jakiegoś niziołka.

Krzyknę więc tekstem właściciela parówek internetowych co to pytał niedawno, czy niektórzy dziennikarze mają jaja, czy wydmuszki.

Panie Olbrychski masz Pan jaja, czy wydmuszki? Latasz Pan tylko po zaprzyjażnionych redakcjach od paru lat i chwalisz się Pan jaki z Pana chojrak. Więc czas na pokazanie prawdziwych cojones.

Panie Olbrychski:

Hofmana po ryju:

"a współpracownika prezesa PiS Adama Hofmana należy "bić po mordzie" za jedną z wypowiedzi o "kłamstwie smoleńskim". "

Brauna po gołej dupie:

"reżyserowi Grzegorzowi Braunowi, który nawoływał do "odstrzelenia" odstrzelenia dziennikarzy, najchętniej ściągnąłby majtki i "publicznie sprawił lanie". "

A i nie zapomnij Pan Kaczyńskiego się bać. Nawet Darth Vader się go podobno boi.

natemat.pl/40969,daniel-olbrychski-kmicic-co-wojuje-z-kaczynskim

KOMENTARZE

 • @
  ...rudy dziad ...i tyle... najlepiej wychodziły mu role mongołów i tuchaj bejów...i wygląd i intelekt mongolski...
 • PRZYKRO MI
  czy pan wie panie ..... że szachuje pan swoją opinią .
 • Podobno mężczyznę ocenia się po tym, jak kończy...
  Nawiązując do tytułu postu: przeterminowany Kmicic.
 • @Nathanel 21:11:52
  też mogę podzielić pogląd Autora, co do Daniela O. , ale to było dawno, ten człowiek sprzedał duszę, za występy w reklamówkach, by potem mieć inne propozycje, widać bieda mu w oczy zaglądała, a i o karierę synalka zabiegał. co ciekawe z tego pokolenia jedynie jakoś wybija się młody Lubaszenko, choć też duszy już nie ma, opowiada brednie, widać to jest cena sukcesu w obecnym układzie Tuskolandu.
  Ciekawe, że komentując odmowę Opani, nikt nie wspomniał o donoszeniu na właśnie na Olbrychskiego ! Przed kamerami jeszcze za Teraz MY, przepraszał za to, co obecnie potwierdził też, jakim marnym jest człowiekiem, to widać też było w jego rolach, zawsze odbierałem go, jako słabego, zakompleksionego aktorzynę, cieszę się, że nie zagra L.Kaczyńskiego, nie rozumiem też, co było powodem propozycji p.Krauzego, by zaproponować taką rolę, wzrost???
  Podoba mi się też znany aktor Zelnik, nie boi się stanąć po stronie L.Kaczyńskiego, na szczęście przyzwoitych ludzi między aktorami jest jeszcze sporo, Olbrychskiemu, ktoś powinien sprać dupsko, może tego by więcej nie chciał robić komuś innemu, nie pierwszy raz się odgrażał, nie wiem, czy kiedykolwiek miał "jaja", nnie znam jego wyczynów za Solidarności, jedynie fakt, że zwiał do Francji, obecnie nawet wydmuszek nie posiada, to kastrat.
 • @Niespodzianka 20:44:40
  Tak, wyjechał do Francji i rzeczywiście w tym towarzystwie. Jest jeden mały problem, bo w świetle dzisiejszej wiedzy, jedni wyjeżdżali bo musieli a innych wysyłano na przeszpiegi??? Widzimy, dziś właśnie, to zaprzańskie towarzystwo razem z Przoniakiem i innymi, zasłużonymi za komuny, bo oni zawsze byli pierwsi na liście głównych ról, tak jak Wajda czy Kuc, którzy zawsze dostawali pierwsi fundusze na produkcje??? Ci, zawsze najlepiej potrafili szkalować polski patriotyzm, wyszydzać, niszczyć i niweczyć zrywy powstańcze, wolę walki, najlepiej potrafilli i wykazywać w swoich gniotach niewolniczą ciemnotę, że nie warto walczyć o niepodległość??? Dzisiaj, to są fałszywe autorytety, wszyscy zapominają że komuna to był totalitaryzm, tam wszystko było dla wiernych lizusów i walecznych komunistów??? A dobry komunista, to śmiertelny wróg każdej ojczyzny, nie zapominajmy o tym i dziś, gdy te autorytety robią z bohaterów na wszystkich kontynentach, dziś ponownie w innym wcieleniu, Polaków szmaciarzy i zbrodniarzy...
 • @Niespodzianka 19:27:30
  Ty , chyba nie rozumiesz, o co chodzi w tej sprawie. Po TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ, w której zginął PREZYDENT RP z MAŁZONKĄ, oraz 94 osoby, które piastowały wazne urzędy i były też osoby publiczne, okazalo się, że znani ludzie opowiedzieli się za ZDRAJCAMI POLSKI, SPRZEDAWCZYKAMI POLSKI I ZŁODZIEJAMI MAJĄTKU NARODOWEGO!!! Pokazali PRAWDZIWE TWARZE,co jest smutnym sukcesem tej tragedii, nie mającej precedensu na świecie!!! Mam nadzieję, ze OFIARA ICH ŚMIERCI NIE PÓJDZIE NA MARNE I ZBRODNIARZE ZOSTANĄ SUROWO UKARANI!!!
 • @Niespodzianka 20:44:40
  Twoja obrona ZDRAJCÓW nie ma sensu, bo albo jest się po stronie PRAWDY,albo po stronie ZBRODNIARZY!!!
 • @Niespodzianka 19:27:30
  ...i Ty Niespodzianko?

  Smutne...
 • mistrzostwo olbrchskiego
  Twarz Olbrychskiego wzbudza we mnie litosc. Ile musial wypic wodki aby byc swojakiem i utrzymywac sie w ukladzie. Slusznie ktos zauwazyl, ze wiecej bylo aktorow ktorzy mieli nie mniejszy potencjal artystyczny ale nie mieli okazji go zaprezentowac. W "ukladzie" ludzi teatru i kina ma osiagniecia ale to malo. Mistrz jezeli jest prawdziwym mistrzem potrafi sie wzniesc na ponad przecietnosc i z tej pozycji postrzegac swiat. Olbrychski tego stanu nie umie osiagnac i to zaczyna go ciagnac w niebyt. U Olejnik powiedzial, ze tez by nie zagral postaci Lecha Kaczynskiego. Opania odmowil po propozycji natomiast Olbrychskiemu nikt takiej roli nie proponowal. Osobiscie z jego przeepita twarza nie wyobrazam sobie go w tej roli.
 • nie zachwyca mnie aktorstwo ani osobowość pana Olbrychskiego
  - ale kiedy ma rację, to ma rację. A żeby "wojować z Kaczyńskim", trzeba mieć z kim wojować. Olbrychski z babami nie walczy, o ile mi wiadomo :P
 • @Spisek Teoretyczny 00:13:48
  "A żeby "wojować z Kaczyńskim", trzeba mieć z kim wojować. Olbrychski z babami nie walczy, o ile mi wiadomo "

  fakt, Olbrychski intelektualnie nie ma szans z Kaczyńskim, Herr Daniel tylko mocny w gębie, choć ponoć kiedyś boks trenował, ale ponoć i kiedyś, ktoś powinien sprawdzić ten jego wigor, już nie jednego chciał prać, to prostak, oby nie skończył jak Azja.
 • @Niespodzianka 19:45:13
  Myślę o przeterminowaniu tego, czym epatuje człowiek, nie aktor w swojej roli.
 • @Niespodzianka 03:45:26
  Witam. Pisanie przydługich tekstów , nie ma sensu, bo ginie on w mnogości słów!!! Ja napisałem, że Olbrychski i paru innych aktorów i celebrytów, poparło bezwarunkowo partię i ryżego matoła! Pani chyba nie rozumie, co matoł i jego banda robi z nami i maszym krajem! Dług publiczny to nieoficjalnie ok 60% i jak Unia to ogłosi, to będziemy mieli prawie Grecję, bo Konstytucja wymaga, że trzeba deficyt budżetowy sciąć do zera a to jest też nieoficjalnie ok 100 mld zł!!! Opania wypowiedział się negatywnie o św.p. Prezydencie RP i partii PIS a to jest wynik "PRZEMYSŁU NIENAWISCI", który uruchomił ryży matoł, po przegranych , podwójnych wyborach, gdzie na zamknietym zebraniu , przyrzekł zemstę PIS i braciom Kaczynskim!!! Trzeba mieć charakter i odwagę, aby mówić prawdę a nie podlizywać się SZALONOWI !!!
 • @Niespodzianka 03:45:26
  "Nie widziałam żadnych reklamówek..."
  Jeżeli interesuje nas prawda, to ją mówmy i piszmy !!!
  Olbrychski reklamował lody, robił to na spółkę z Rodowicz, potem użyczał głosu w jakiej reklamówce , były tam słowa "...jakie piękne zakończenie", które potem wypowiadał p.Pieczka, obecnie już nie wiem.
  Jeże się nie słyszało czu nie widziało, nie należny negować, a się przyznać, nie zakładając z góry, że ktoś może kłamie, bo jak teraz wyszło ??? Może jeszcze ktoś z blogerów to potwierdzi.
  Co do Smoleńska, jeżeli by takim jak Olbrychski i jemu podobnym zależało na wyjaśnieniu katastrofy, to już dawno powinni się za tym opowiedzieć, a nie powtarzać kretynizmy i je firmować swoim nazwiskiem, mam tu na myśli o pijanym generale, naciskach Prezydenta itp.itd. Olbrychski stał się dupolizusem obecnej władzy od samego początku, dzięki temu dostawał jakieś ochłapy w TY czy gdzieś tam i o to mu chodziło, bo kto kręci coś ciekawego, by go zatrudniać? w czym obecnie występuje? Jakie znaczenie ma talent, jeżeli człowiek dotknięty palcem Bożym, poniża i szydzi ze swoich fanów? tak robi obecnie Tusk i jego mafia, im nie zależy by przyciągnąć przeciwników, oni mają Olbrychskiego i media, a sianie nienawiści to dobry pretekst, by wprowadzać zamordyzm tylko w jednym celu, by bezkarnie grabić. Ciekawe jest tylko jedno, było już wiele dyktatur, jakoś długo się nie utrzymywały, podobnie będzie z obecną, pytanie tylko, czy też będą mieli "grubą kreskę", mam nadzieję , że NIE. Prawda nas wyzwoli.
 • @Niespodzianka 03:45:26
  jeszcze mały szczegół, Olbrychski potrafi tylko dobrze powtarzać wyuczone teksty, co sam wypoci, jest pożałowania godne, kiedyś słuchałem co ma do powiedzenia jako Polak, obecnie unikam tego POlaka.
 • zalosny pijaczek
  Z jednej strony normalny rzemieslnik wychowany i wyszkolony na polskiej ziemi , a z drugiej strony pijacka kanalia , zapyziala komunistyczna figura , nie majaca pokory dla tego narodu , ktory skladal sie na jego bytnosc.
 • BOLSZEWICKI ŚMIEĆ ŁOLBRYSKIJ NIGDY NIE ZAGRA ROLI WIEKIEGO LECHA KACZYŃSKIEGO !!!!
  .
  rank drebin:
  ""Olbrychski długo się nie zastanawiał. Swoją decyzję o wsparciu
  Komorowskiego tłumaczył potem strachem przed powrotem rządów
  Jarosława Kaczyńskiego."

  Daniel Olbrychski strachliwy? .......
  Panie Olbrychski masz Pan jaja, czy wydmuszki? Latasz Pan tylko po
  zaprzyjażnionych redakcjach od paru lat i chwalisz się Pan jaki z Pana
  chojrak. Więc czas na pokazanie prawdziwych cojones."
  ==============================================

  Zapluty, komunistyczny karzeł Łolbryskij :))) liże dupę kacapom

  i komunistom nie od dziś :)))

  dlatego też jako podprzeciętny aktorzyna bez aktorskiego wykształcenia

  mógł zrobić taką wielką karierę w sowieckim PRL-u, w którym za

  gigantyczną mamonę grywał role jakie chciał - zdrajców i bohaterów :)))

  Azji, Kmicica itp. (dostałby pewnie też rolę Horpyny albo Oleńki :))))


  Takim żydoPOdobnym karierowiczom (a może i krypto-żydokomuchom)

  pokroju olbrychskiego, lindy, szczura, żebrowskiego, kondrata itp.itd.

  jest wszystko jedno, kto im płaci czy żyd, kacap, komuch, szwab czy

  reklamiarz czopków do odbytu :)).

  Za mamonę zagrają każdą rolę dobrą i złą, czy to bohatera narodowego

  czy bandyty czy opluwacza Polski i Polaków czy świętego czy też świra

  w reklamie papieru do d... :))
 • Aktorstwo Daniela O.
  Dorobek tego aktorzyny, świadczy o bezgranicznym oddaniu - kiedyś czerwonym - obecnie, tym co pokradli majątki, koncesje etc. Ten szanowany, honorowy obywatel miasta Moskwy, aż wybitnie się raduje takimi zaszczytami i nic więcej nie dodając, Polskę ma ewidentnie w d..pie. Analogicznie do filmu (i tego pomiotu aktorskiego) śmiało można przypomnieć niedawno zakończony serial CZAS HONORU, gdzie znakomicie odegrane role prawdziwych patriotów, przypominają jak karano konfidentów, zdrajców i inne qrewstwo a czym dzisiaj chełpi się przeciętna gnida aktorska. Trudno więc mówić tu o sztuce, jak takie menele typu zrudziały "Kmicic", nie są niczym więcej, niż podstarzałe, bezrobotne dziwki.
 • @Anna Zofia 9:05
  Dziękuję za wyjaśnienie
 • FandaVinci 11:26
  Co do reklamy,tak zapomniałam o tej jednej,może było ich dwie,
  wcześniej aktor się od nich odżegnywał przez wiele lat, w przeciwieństwie do swoich kolegów.Co do tego,czy gra czy nie,to nie musi,bo już zagrał ról bardzo wiele.Nie musi ,lecz gra cały czas,nie dawno zagrał w "Bitwie pod Wiednim",cóż wiem,że ponoć film nie jest dobry,ale skoro Pan pyta,czy gra,to jak Pan widzi gra,poza tym gra jedną z czołowych postaci w serialu Lekarze,zatem to nie prawda,że nie gra.
  Co do poniżania i szydzenia,to nikt nie przebuje blogerów na N.E,niech Pan sobie poczyta tutaj posty,ale jednym wolno,a drugim nie,niepawdaż?... Można rzucać epitety,można przekręcać nazwiska,
  można podawać chamskie zdjęcia,wszystko można ,ale jeśli ktoś powie coś o bożyszczu co niektórych,to jest odsądzany od czci i wiary,bo jemu nie wolno.To ciekawe,że u jednych widzi sie źdźbło,a u innych belki się nie widzi:))Bardzo to wygodne,a ja widzę kalumnie ,po obu stronach,tym się różnimy.Po stronie zwolenników PIS jest ich znacznie więcej,a poziom chamstwa przekroczył wszlkie normy!
  Nie znaczy,to jednak ,że chcę sie komuś podlizywać,bo odczuwam na własnej skórze to co się dzieje,ale agresji,chamstu mówię nie.
  Swoją drogą ci najwięksi pieniacze coż mają do stracenia,jeśli siedzą na emeryturkach,małych,to małych,ale pracy nie stracą,albo gdzieś z dala od naszego kraju i nie mają nic do stracenia,żyjąć sobie jak pączki w maśle,a dobrobycie,bez polskich bolączek.
  Nawiasem mówiac,to temat tu podjęty jest bezzasadny,bo powinien
  dotyczyć osoby P.Opanii,a nie Olbrychskeigo,bo to on odmówił roli,Olbrychski tylko przytaknął,że też by jej nie przyjął.
 • @polon 2012
  Tak żałosny- jest twój komentarz,może oceniasz innych wg siebie,
  pewnie już może alkoholu wypiłeś,staąd przypuszczenie,że inni się bez niego niemogą obejść...
 • @oratoeskie zdolności Pani BMK
  Niestety nie chce się otworzyć link z tego co widzę ,
  zatem by Wszyscy mogli podziwać oratorskie zdolności Pani BMK

  Wkleję ten jakże "piękny tekst--------------------
  Oda do złamanego penisa czyli seks w czystej postaci...:)

  O, ty penisie za je bany - słodki jak banany!
  Papilocie złamany, od życia oderwany!
  Prawdziwy z ciebie jastrząb!

  Sławię twoje królewskie panowanie
  Przeklinam ciemność i złe wyroki
  Bo wywołujesz we mnie mroczny obłęd
  Bo stymulujesz motyw ognia
  Nie rozumiejąc odwiecznej istoty

  Że życie to goła sztuka

  Jak organ ptaka
  Jak cywilna odwaga
  By nazwać rzecz po imieniu
  Gdy pogwałcasz wolność
  Gdy wbijasz swoje szpony

  Bo pan twój to gbur i indor napuszony

  Staje jak mur - twoja niedoskonałość
  I ciemność oddycha żądzą rozkoszy
  Bo nie wiesz, że pożądanie
  To kropla rosy na ustach spragnionego
  A nie striptiz dupy
  I zapominasz, że w życiu
  Są wzloty i upadki
  Że życie to sinusoida i seks
  Raz na wozie raz pod wozem

  Że też pieprzyć się lubi

  Ile w tobie siły! Ile władzy!
  Ile żądzy, by kobietą pomiatać
  By zdeptać jej umysł
  A blask swój rozszczebiotać

  Królujesz w salonach erotycznych
  W sypialniach urządzanych z przepychem
  Ale też pełnych brudu i łajdactw
  Tam trudno znaleźć choć jedno szaleństwo
  Bez ciebie w roli głównej

  Bez q...

  Jesteś królem pod spodniami
  Pod każdą kołdrą
  Stajesz jak fujara na baczność przed waginą
  Drżysz ze strachu przed zębami dentaty
  Masz kompleksy, bo nie bijesz rekordów
  Ginesa giganta, bo jesteś za mały

  Niby oczytany ale niedoczytały

  " :))
 • @Niespodzianka 19:59:19
  mnie nie obchodzi, gdzie i kogo gra Olbrychski, już od paru lat nie obchodzi, czuję wstręt do tego człowieka, jak obecnie też do Wajdy i wielu innych, którzy kiedyś byli kimś, ale nie można, tak po ludzku budować sławę i poklask kosztem poniżenia innych ludzi. Co do Opanii, jego wypowiedź ktoś opublikował w pełnej wersji, gdzie miał wyrazić swój szacunek do L.Kaczyńskiego, ale zmotywował swoją odmowę tym, że będzie wyśmiany przez środowisko, nikt mu ręki nie poda. Nie wiem na ile to prawda, ale brzmi prawdopodobnie. Pamiętamy wieloletnią, medialną kampanię nienawiści wobec L.Kaczyńskiego, ja to wyglądało tuż po katastrofie, jak nie tylko Miecugow publicznie się kaja, za poniżające słowa i opinie, nawet Michnik to zrobił ! W TVN nawet znaleziono filmy i zdjęcia, pokazujące prawdziwego L.Kaczyńskiego, że to jednak przyzwoity, ciepły człowiek, jak kochającą i oddaną ma żonę, gdzie nagle się dowiadujemy, że jest b.wykształcona, zna języki itd. jak długo to trwało ??? Takimi ludźmi można tylko gardzić, jak i całym tym środowiskiem, do którego nalezy Olbrychski, Wajda, ........Tusk, Komorowski, to nie Polacy, Polak to patriota, więcej mam szacunku do Putina, niż do Komorowskiego.
 • @FandaVinci 21:33
  Rozumiem Twoje odczucia,masz rację,że nie należy nikogo ponizać,
  że należy uszanować traumę,to WSZYTKO PRAWDA!
  Jednak zauaż,że nawet gdy nam się BARDZO nie podobają rzeczy,które teraz się dzieją,to ich krytyka mogłaby sie odbywać w "trochę"
  innej formie:)

  Co do naszego wschodniego brata,to faktycznie mamy go
  "za co szanować"...Pamiiętam czasy gdy na siłę musieliśmy czcić ich
  święto rewolucji padziernikowej w szkolach,po prostu cudnie,dobrze,że
  to się już skończyło...
 • @BMK 23:45
  Dobrze wiesz,że nie jestem autorką tego tekstu,
  Kto nią jest też dobrze wiesz,a inni też jeśli chcą sie dwiedzieć,to wystarczy,że klikną,nie przypisuj mnie takich tekstów,bo to nie mój styl.
  BMK,ja mam jednego zapiekłego wroga w necie,który jest pod różnymi nikami i Ty go dobrze znasz. Czemu jest moim wrogiem,bo przeszłam na inny portal,a powinnam być tylko na jednym,a kiedy się odmieniło
  ,to ja wrócić nie chciałam,bo nie mam zwyczaju wracać tam,gdzie się przede mną drzwi zamyka.
  Pomyliłam się prawisz- jakże mi przykro - całe wiadro łez wylałam,
  jak mogłam sie tak pomylić?:))
 • @Niespodzianka 21:54:34
  Co do naszego wschodniego brata,to faktycznie mamy go
  "za co szanować"..."
  nie o to chodzi, pójdę za słowami Kaczyńskiego, który nazwał Gierka patriotą, za co był wyśmiewany, wyśmiewany, bo celowo przekręcono co powiedział, typowa sowiecka metoda, pamiętam to, czy muszę to wyjaśniać? wyraziłem większy "szacunek" dla Putina, którego uważam za jednego z większych zbrodniarzy XXw., do tego mafiozem, ale nie za dbanie, nawet za cenę prawdy o interes swojego kraju, czego nie można powiedzieć o żadnym dotychczasowym przywódcy Polski po 45 roku, z wyłączeniem L.Kaczyńskiego, za co zapłacił życiem, bo chciał zerwać sowieckie kajdany nie tylko w Polsce, ale chciał wyzwolić byłe republiki, uratował Gruzję, co widać chyba poszło na marne, kto wie.
 • @Niespodzianka -do fandavinci oo;58
  Odpowiadam tu,bo ogon za mną się przywlókł...
  Rozumiem Pana przesłanie,co do dbałości,to nie wiem,czy większość
  ludzi tam mieszkających by sie z tym zgodziła,interes niektórych ludzi tak,ale czy wszystkich?...
  A propo Gierka,to ludzie żyli nieźle,jak na tamte czasy,tylko,że kosztem późniejszego długu.A propo Tragedii Smoleńskiej,to nie jest na sto
  procent pewne,czy to była wina naszego wschodniego brata...Czemu to piszę,ano może niech pan przeczyta ten link,
  http://newsne.nowyektan.pl/post/81311.gruzinscy-biznesmeni-zaplaci-za-smole
  Proszę przeczytać komentarz p.WrzodakaZ...
  Wolałabym,już tutaj nie wchodzić,bo i tak zbyt długo tutaj jestem...

  Tylko zaznaczam,że to nie moje zdanie,a jak widać hipotez jest trochę...
  Sorry,ale ja już nie chcę komnetować pod postem p.Franka,myslęże jestem tutaj stanowczo za długo,zatem proszę mi już nie odpisywać
 • @Niespodzianka 03:00:47
  Niestety link się nie otwiera,ale przypomnialam sobie,że
  post jest jako news - w zakładce kultury
  pt-Gruzinscy biznesmeni zaplacili za Smoleńsk wystarczy,że pan wejdzie pod tę zakładkę.Ja tylko daję namiar i wyrażam wątpliwości do tego,
  że nic nie jest jednoznaczne, mam na myśli sprawców,niczego nie potwierdzam,tylko widzę ,że tych hipotez pojawia się coraz więcej...
  Jeszcze jedno,nie mam na celu jątrzenia w stosunku do nie żyjącego
  Prezydenta- mam na myśli kwestię sprawców zamachu,czy tropy
  w tm poście mogą być słuszne?
  Jak ma Pan ochotę ,to pan przeczyta,włącznie z komnetarzami...
  Jak ma Pan ochotę zabrać tam głos,to też Pan to zrobi,to już zależy od Pana...
 • @BMK 00:14
  Nie wiem po co wklejasz drugi raz to samo,czyżbyś aż tak bardzo chciała te koszmarne zwrotki i siebie propagować?:)
  Bo nie jest to moje dzieło,bywa,że coś napiszę gorzej czy lepiej,ale aż takich gniotow nie piszę i to w tak obsceniczny sposób!
  Twoje zaś teksty są z tego znane już zdarzały się tobie podbnem,aczkolwiek trochę lepsze teksty,w tym weszłaś na wyżyny
  "swoich twórczych możliwości"
  Skoro nie jesteś autorem,to nie wiem, w czym problem,bo kto nim jest,to wiele osob wie,ktore go znają,a jesli ty nie jesteś ,to twoj
  nik nikomu nic nie mówi,zatem wystarczy go zmienić i po klopocie.
  Może jednak dajesz go po to,tak jak wcześniej to uczyniłaś,by mieć więcej odwiedzających?...Każda metoda dobra,by przyciągnąć czytlników,czyż nie? Myślęże cel osiągnęłaś!
  Wyglada jednak na to,że się nie mylę skoro tak bardzo poruszył
  Ciebie fakt,iż wkleiłam ten koszmarny wiersz przypisując mu twoje autorstwo.Manii przesladowczej nie mam,bo wiem o zalogowaniu "bliskiej mi osoby"nawet dawała/ś mi pod jednym z nikow wyrażnie znać o tym.
  W blogerach wystarczy wyszukać i mozna znależć szanowną osobę...
  To,że wklejasz go ponownie ,to tylko śiwadczy,to o Tobie i Twoich preferencjach,no i o "specyficznych zdolnościach literackich".
  Rozmowę z Tobą uważam za zkończoną.Na manię to,ty cierpisz łażąc za mną po portalach,nie tylko za mną ,gdzie jedynkowałaś nasze teksty...
  No ale ty jesteś chyba na 10-ciu portlach,z tego co wiem,głównie po to by jątrzyć i dogryzać.
  W szujowstwie,to ciebie nikt nie przeskoczy,ani na Salonie ani w innych miejscach,myślisz,że nie wiem o twoich swiństwach,poprostu nie reagowałam,bo nie chiałam się zniżać do twjego poziomu.
  Przebrała sie jednak miarka...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031