Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

No dobrze C(z)uchnowski co tam macie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Ja jak zwykle no przypomnę jak nie wyląduje to mnie zabiją i to w Gruzji. No dodam też o nacisku bezobjawowym.

 

- Kublik?

- No ja wiesz o demonach polskiego patriotyzmu i przypomnę, że puścili ten film Gargas w TVP. Wiesz Adam, że oni mnie tam ostatnio nie słuchają? Jak mogą!

- Dobra nie marudź. Donald ich przyciśnie finansowo zaczną słuchać. Kurski co na waszym odcinku?

- No mam już gotowe 4 relacje. Takie jak zwykle. Oszołomy, szaleńcy, łamanie demokracji, faszyzm, itp. Zostawiłem tylko wolne miejsce na nazwiska i nazwy ulic. Cholera przecież nie wiadomo gdzie to bydło pójdzie. Resztę się dopisze jak wrócą stażyści z terenu.

- To my jeszcze mamy stażystów?

- No mamy. Zawsze znajdzie się paru kretynów co to myślą, że  ich zatrudnimy po tym jak odpowiednio długo będą najgorszą robotę robić za darmo.

- O to dobre. Niech Stasiński napisze znowu coś o umowach śmieciowych i chciwym kapitaliźmie. Ale tak za tydzień. Na razie mamy inny temat. Wiśniewska, co na twoim odcinku?

- Mamy obsadzone wszystkie msze. Konsultowałam się wiesz z tym człowiekiem honoru z byłego departamentu czwartego. On zrobił instruktaż dla stażystów jak nagrywać w kościele. A w razie czego sama już napisałam parę listów oburzonych na kazania. Jak zwykle oburzona szwaczka z Sosnowca. Wstrząśnięty hydraulik z Torunia i hipster z Warszawy co stracił wiarę przez kazanie smoleńskie.

- Może być. O właśnie hipsterzy. Młodzi - nasza nadzieja. Orliński masz coś dla nich?

- Adam się wie joł mada faka. Felietonik gotowy. Tym razem napisałem o teoriach spiskowych co to je te kmioty w USA wyznają na podstawie filmu Stone'a o zamachu na JFK.

- Ciebie powaliło toż to świetny reżyser na bazie i po linii.

- Adam spokojnie. Wplotłem w to umiejętnie tych helowych z PiS. Ci kretyni co wierzą w to co piszemy się nie połapią.

- Od razu kretyni. Nie możesz mówić target?

- Nie przechodzi mi to przez moje lewicowe usta Adam.

- Oj trochę kapitalizmu by wam się przydało.

W pokoju zapadła niezręczna cisza. Słońce zaczęło dogrzewać. Wszyscy jakoś spuścili nosy.

- Dobra żartowałem. Następne zwolnienia dopiero za pół roku. Na razie macie pracę pomimo tego, że tytuł leci na pysk. No Pezda co tam masz?

- Ja tylko o szkole Adam. Sprawdzam coś. Podobno w przedszkolu w Górnym Tytlewie jakiś rodzic usłyszał, że jego dyrektorka mowiła do kucharki, że cholera wie naprawdę co się w tym Smoleńsku zdarzyło. Wiesz indoktrynacja smoleńska i takie tam. Dzieci to słyszą. Można by napisać żeby tego zakazać.

- To mało Ola. Jacyś geje smoleńscy to byłoby to. C(z)uchnowski może by tak?

- Adam ja tak myślę. Zawsze może się zdarzyć, że zgłosił się do nas i nam ujawnił anonimowy oczywiście świadek, że widział zwłoki dwóch pilotów z tupolewa i oni za ręce się trzymali.

- Dobrze kombinujesz Wojtek. Kto będzie tym anonimowym świadkiem?

- Jak zwykle ja Adam.

- No to relacja będzie pewna. A kto ich zabił i dlaczego?

- No jak to przecież jasne. Homofobiczny kaczor ich wyczuł i dlatego spowodował katastrofę.

- Dobry trop Wojtek. Myśl nad tym. Tekst ma być jutro, inaczej nie pójdzie w wydaniu. To co tak z 90% wydania mamy gotowe. Nowe pomysły wysyłać mi na aj, aj, aj - jak się to cholerstwo nazywa?

- Ajfona Adam.

- No ty Orliński już nie bądż taki mądry. Na to coś co noszę ze sobą. I pełne pogotowie. W terenie też musi być jakieś życie. Jak nie będzie relacji z terenu pozamykam te oddziały.

- Adam ale tam jedynie stazyści i jakiś idiota udający redaktora oddziału.

- Orliński nie w, w, w .......wiaj mnie. Inaczej sam pojedziesz do Ciechanowa robić relację. Przy okazji słoiki weź smaczna ta kiełbasa w słoiku twojej cioci.

Nadredaktor serdecznie zarechotał. Tym razem sam pilnował kolejnego wydania swego ukochanego dziecka. Jedynej gazety w Polsce o najwyżej wyśrubowanych standardach, której nie jest wszystko jedno. Był szósty kwietnia 2013 roku. Wyjazd Nadredaktora na cykl wykładów o homofobicznych aspektach polskiego antysemityzmu na Uniwersytecie imienia Lumumby w Moskwie przyśpieszył kolegium redakcyjne, które miało się odbyć 10 kwietnia 2013 roku.

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031