Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Brytyjskie palikoty w akcji.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No cóż jak się okazuje to co mamy w Polsce "dzięki" Palikotom i Tarasom to tylko odprysk coraz głośniejszej i wdzierającej się w życie publiczne w świecie chamolewicy.

Link do galerii, który zamieszczam poniżej pokazuje "imprezy" po śmierci śp. Margaret Thatcher, które odbyły się w Wielkiej Brytanii. Jaka jest cecha wspólna tych zdjęć? Otóż na tych zdjęciach dominuje po prostu gównateria, dla których rządy Thatcher to epoka tak zamierzchła jak najazdy Normanów. Ludzi starszych, których załóżmy w jakiś negatywny i bezpośredni sposób mogły dotknąć rządy Thatcher jest tam garstka. Reszta to angielscy Młodzi Wykształceni z Wielkich Miast. Owoc "nauk" ichniejszych Palikotów, Śród i ichniejszych Krytyk Politycznych. To pokłosie wszelakich dekonstrukcji, reinterpretacji, gender studies, marzeń o rewolucjach i budowie nowego, wspaniałego, europejskiego świata. Jest śmierć, jest impreza tak mogli śpiewać sobie po angielsku "imprezowicze" uważający się zapewne za elitę społeczeństwa. U nas im podobni skandowali swego czasu "Jest krzyż, jest impreza". I zapewnie lokalni Nadredaktorzy z ichnich gazet, którym nie jest wszystko jedno teraz z radością komentują jakie to piękne, obywatelsko zaangażowane i światłe pokolenie im rośnie. Do tego obowiązkowo oczywiście pokolenie fajne, trendy, jazzy i cool oraz jakże tolerancyjne.

fakty.interia.pl/impreza-po-smierci-premier-margaret-thatcher-zdjecie,iId,1101386,iAId,78950#1101386

I taka jedna mała refleksja na koniec. Te dwa zdjęcia są prawie identyczne. Pod względem treści, oczywiście a nie formy.

Młoda, zaangażowana obywatelka Wielkiej Brytanii.

Młoda, zaangażowana obywatelka Polski.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031