Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Niebezpieczna chwila szczerości gubernatora Smoleńska.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oto dziś podczas obchodów rocznicy katastrofy w Smoleńsku gubernator Smoleńska Aleksiej Ostrowski stwierdził:

 

"my i wy mamy wspólną radziecką przeszłość"

Wiedział on co mówi i do kogo. W obchodach brali przecież udział ze strony polskiej przedstawiciele partii, która ustanowiła najlepsze podobno od eonów stosunki polsko-rosyjskie i zawsze zwalczała rusofobiczne dążenia wiadomej partii siepaczy.

"Pod brzozą składali wieńce w imieniu rządu RP minister szef kancelarii premiera Jacek Cichocki i minister obrony Tomasz Siemoniak. Od prezydenta - Stanisław Koziej, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, od Sejmu - wicemarszałek Cezary Grabarczyk, od Rady Ochrony Pamięci Walki Męczeństwa - jej sekretarz Andrzej Kunert."

Szczególnie poczesne miejsce ma tu zapewne pupilek Bronisława Komorowskiego Stanisław Koziej, któremu w oficjalnym życiorysie słabo chcą się zmieścić lata spędzone w LWP: 

www.prezydent.pl/kancelaria/ministrowie/stanislaw-koziej---sekretarz-stanu-szef-bbn/

No cóż, że trochę dwuznaczne były te słowa zauważyła nawet sama GW co to miłością wierną do Rosji aż bucha.

wyborcza.pl/1,76842,13710044,Gubernator_Smolenska__zawsze_bedziemy_dbac_o_miejsce_.html

Jak widać za dużo prawdy może zaszkodzić dalszemu, owocnemu rozwojowi odwiecznej przyjaźni polsko-radzieckiej, która 73 lata temu w Katyniu, Miednoje, Bykowni i wielu innych miejscach przeżywała głęboki kryzys. Ta swego rodzaju freudowska pomyłka nie stanie jednak na przeszkodzie w dalszym, umacnianiu, rozwijaniu, cementowaniu , itp. "aniu" przez partię miłości tej przyjaźni.

KOMENTARZE

 • Szanowny Autorze
  Wysłałem Laskowi, kulturalnie zgodnie z ostatnimi trendami mody i kultury peowców i lewactwa. - "Ty tępa o rozum prosząca charomongolska mordo sowieckim chujem(to nowy peowski i lewacki standard w dyskusji) strugana." Zbliża się wasz sowieckich bękartów niechybny koniec, las smoleński coraz bliżej waszej tchórzliwej i tępej ja sowieckie walonki i śmierdzącej jak sowieckie onuce swołoczy. Ja, profesor Dakowski, Trznadel i inż. Cierpisz z Lund Szwecja i nie tylko my rozjechalibyśmy ciebie i twój chazaromongolskokałmucki zespół w tv w 5 minut. Zapraszamy do "tańca" z gwizdami lub do programu posowieckiego bękarta Lisa tak jak i wy, ty posowiecki bękarcie. Lasek ty tępy pokomuszy chazaromongoidalnokałmucki pusty łbie o wyglądzie wyjeżdżonej dupie mongolskiej mychatej kobyły(jak E. Klich twój POprzednik), czy ty wiesz co dzieje się z wirnikiem przy 20000obr/min (silnik był ponoć na pełnym ciągu, tak mówi raport Millera i bladzi z MAK Anodiny)gdy wpadnie tam gałąź? czy co innego? - rozpiżdża się w pizdu, części szukasz na przestrzeni kilometra, a w widocznych na zdjęciach silniki mają całe kierownice i wirniki, powiedz tępaku jakim cudem? jeszcze z błotem w środku, to oznacza, że silniki nie pracowały tępy posowiecki bękarcie z czołem proszącym o rozum, czy te twe przygłupie opowiastki są dla tępych jak ty i ta cała twoja posowiecka komisja lemingów? Ja specjalista od okrętowych silników diesla, turbin gazowych, parowych, kompresorów wirowych, etc...turbodoładowarek wszystkich typów, po kursach w Szwajcarii - ABB, USA - CAT i inne i Japonii - Mitsubishi, mogę ciebie w tym temacie rozjechać publicznie ty tchórzliwa posowiecka wywłoko.
 • @Kula Lis 62 22:36:00
  10]10
 • Autor niesłusznie myli radzieckość (sowieckość) z rosyjskością.
  To tak jakby mylił WASP-ostwo (przynależność do elit USA, wrogość do katolicyzmu, syjonistyczność) z amerykańskością (pojętym jako zamieszkiwanie w USA, katolickoscią, chrześcijaństwem, latynosami).
  Przez to wypowiedź jest zdefektowana.
  Zasadniczo zgadzam się że szeroko rozumiana Moskwa jest współodpowiedzialna za zabicie części elit warszawskich w Smoleńsku (albo w Warszawie i maskirowkę w Smoleńsku). Jednak obwinianie za to prawosławnych Rosjan jest nadużyciem. Sprawcy tej tragedii do cerkwii nie chodzą. Boga sercem nie wyznają. Rosjanami "pa duszam" nie są.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:34:41
  Panie Eugeniuszu. Pan zapewne wie, że prawosławie przestałoby istnieć gdyby jej mocodawcy nie zgodzili na współpracę ze Stalinem. Przecież to oni oderwali się od prawdziwego chrześcijaństwa doprowadzając do rozłamu. Tylko w naszym kościele są prowadzone modlitwy o jedność chrześcijan. A czy oni dążą do zjednoczenia?
 • @Adam syn Brunona 10:52:51
  Nie tylko prawosławie, ale również inne kościoły schizmatyckie i heretyckie współpracują i współpracowały z władzą. Niekiedy władza ta była bardzo okrutna, przynależała do agentury antychrześcijańskiej, satanistycznej, była owładnięta zgubnymi pomysłami na budowę nowej Jerozolimy, nowego Rzymu, nowego wspaniałego świata i innych utopii. Chrześcijanie, którzy mieli od Boga dane powołanie urodzić się w takiej sytuacji/okupacji/tyranii - mieli i mają, i będą mieli przechlapane. Bardzo przykre jest, że często przychodzi żyć w kraju o złej władzy nam, katolikom. Wtedy nasz Kościół Święty zmuszany jest do różnych nierządnych poczynań, które zawsze się jednak kończą (z mniejszym, lub większym wstydem i po staranniejszych, lub mniej starannych rozliczeniach) i wtedy znowu nad głowami katolików (najlepszych z chrześcijan) zaświeca słońce. I taka to nasza historia. Rzadko kiedy przychodzi nam mieć tyle sił, żeby się postawić władzy. Ludzie wolą cicho siedzieć i się nie narażać. Pan też na przykład - nie ujawnia swojego nazwiska, a wypomina grzechy prawosławnym. Nieładnie.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:34:41
  Proszę Pana nie mylę nic. Dlatego wytłuściłem polsko-radzieckiej. Natomiast wymiennie pisałem radzieckiej, rosyjskiej aby nie było ciągle masło maślane.
 • ---------- chrześcijanie ---
  ----- Czesi ISTNIEJĄ i bez watykanu -OBCEGO WROGIEGO PAŃSTWA z dyrektorami zwanymi papieżami -którzy Polskę tyle obchodzą -co ESKIMOSI

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031