Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Niebezpieczna chwila szczerości gubernatora Smoleńska.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oto dziś podczas obchodów rocznicy katastrofy w Smoleńsku gubernator Smoleńska Aleksiej Ostrowski stwierdził:

 

"my i wy mamy wspólną radziecką przeszłość"

Wiedział on co mówi i do kogo. W obchodach brali przecież udział ze strony polskiej przedstawiciele partii, która ustanowiła najlepsze podobno od eonów stosunki polsko-rosyjskie i zawsze zwalczała rusofobiczne dążenia wiadomej partii siepaczy.

"Pod brzozą składali wieńce w imieniu rządu RP minister szef kancelarii premiera Jacek Cichocki i minister obrony Tomasz Siemoniak. Od prezydenta - Stanisław Koziej, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, od Sejmu - wicemarszałek Cezary Grabarczyk, od Rady Ochrony Pamięci Walki Męczeństwa - jej sekretarz Andrzej Kunert."

Szczególnie poczesne miejsce ma tu zapewne pupilek Bronisława Komorowskiego Stanisław Koziej, któremu w oficjalnym życiorysie słabo chcą się zmieścić lata spędzone w LWP: 

www.prezydent.pl/kancelaria/ministrowie/stanislaw-koziej---sekretarz-stanu-szef-bbn/

No cóż, że trochę dwuznaczne były te słowa zauważyła nawet sama GW co to miłością wierną do Rosji aż bucha.

wyborcza.pl/1,76842,13710044,Gubernator_Smolenska__zawsze_bedziemy_dbac_o_miejsce_.html

Jak widać za dużo prawdy może zaszkodzić dalszemu, owocnemu rozwojowi odwiecznej przyjaźni polsko-radzieckiej, która 73 lata temu w Katyniu, Miednoje, Bykowni i wielu innych miejscach przeżywała głęboki kryzys. Ta swego rodzaju freudowska pomyłka nie stanie jednak na przeszkodzie w dalszym, umacnianiu, rozwijaniu, cementowaniu , itp. "aniu" przez partię miłości tej przyjaźni.

KOMENTARZE

 • Szanowny Autorze
  Wysłałem Laskowi, kulturalnie zgodnie z ostatnimi trendami mody i kultury peowców i lewactwa. - "Ty tępa o rozum prosząca charomongolska mordo sowieckim chujem(to nowy peowski i lewacki standard w dyskusji) strugana." Zbliża się wasz sowieckich bękartów niechybny koniec, las smoleński coraz bliżej waszej tchórzliwej i tępej ja sowieckie walonki i śmierdzącej jak sowieckie onuce swołoczy. Ja, profesor Dakowski, Trznadel i inż. Cierpisz z Lund Szwecja i nie tylko my rozjechalibyśmy ciebie i twój chazaromongolskokałmucki zespół w tv w 5 minut. Zapraszamy do "tańca" z gwizdami lub do programu posowieckiego bękarta Lisa tak jak i wy, ty posowiecki bękarcie. Lasek ty tępy pokomuszy chazaromongoidalnokałmucki pusty łbie o wyglądzie wyjeżdżonej dupie mongolskiej mychatej kobyły(jak E. Klich twój POprzednik), czy ty wiesz co dzieje się z wirnikiem przy 20000obr/min (silnik był ponoć na pełnym ciągu, tak mówi raport Millera i bladzi z MAK Anodiny)gdy wpadnie tam gałąź? czy co innego? - rozpiżdża się w pizdu, części szukasz na przestrzeni kilometra, a w widocznych na zdjęciach silniki mają całe kierownice i wirniki, powiedz tępaku jakim cudem? jeszcze z błotem w środku, to oznacza, że silniki nie pracowały tępy posowiecki bękarcie z czołem proszącym o rozum, czy te twe przygłupie opowiastki są dla tępych jak ty i ta cała twoja posowiecka komisja lemingów? Ja specjalista od okrętowych silników diesla, turbin gazowych, parowych, kompresorów wirowych, etc...turbodoładowarek wszystkich typów, po kursach w Szwajcarii - ABB, USA - CAT i inne i Japonii - Mitsubishi, mogę ciebie w tym temacie rozjechać publicznie ty tchórzliwa posowiecka wywłoko.
 • @Kula Lis 62 22:36:00
  10]10
 • Autor niesłusznie myli radzieckość (sowieckość) z rosyjskością.
  To tak jakby mylił WASP-ostwo (przynależność do elit USA, wrogość do katolicyzmu, syjonistyczność) z amerykańskością (pojętym jako zamieszkiwanie w USA, katolickoscią, chrześcijaństwem, latynosami).
  Przez to wypowiedź jest zdefektowana.
  Zasadniczo zgadzam się że szeroko rozumiana Moskwa jest współodpowiedzialna za zabicie części elit warszawskich w Smoleńsku (albo w Warszawie i maskirowkę w Smoleńsku). Jednak obwinianie za to prawosławnych Rosjan jest nadużyciem. Sprawcy tej tragedii do cerkwii nie chodzą. Boga sercem nie wyznają. Rosjanami "pa duszam" nie są.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:34:41
  Panie Eugeniuszu. Pan zapewne wie, że prawosławie przestałoby istnieć gdyby jej mocodawcy nie zgodzili na współpracę ze Stalinem. Przecież to oni oderwali się od prawdziwego chrześcijaństwa doprowadzając do rozłamu. Tylko w naszym kościele są prowadzone modlitwy o jedność chrześcijan. A czy oni dążą do zjednoczenia?
 • @Adam syn Brunona 10:52:51
  Nie tylko prawosławie, ale również inne kościoły schizmatyckie i heretyckie współpracują i współpracowały z władzą. Niekiedy władza ta była bardzo okrutna, przynależała do agentury antychrześcijańskiej, satanistycznej, była owładnięta zgubnymi pomysłami na budowę nowej Jerozolimy, nowego Rzymu, nowego wspaniałego świata i innych utopii. Chrześcijanie, którzy mieli od Boga dane powołanie urodzić się w takiej sytuacji/okupacji/tyranii - mieli i mają, i będą mieli przechlapane. Bardzo przykre jest, że często przychodzi żyć w kraju o złej władzy nam, katolikom. Wtedy nasz Kościół Święty zmuszany jest do różnych nierządnych poczynań, które zawsze się jednak kończą (z mniejszym, lub większym wstydem i po staranniejszych, lub mniej starannych rozliczeniach) i wtedy znowu nad głowami katolików (najlepszych z chrześcijan) zaświeca słońce. I taka to nasza historia. Rzadko kiedy przychodzi nam mieć tyle sił, żeby się postawić władzy. Ludzie wolą cicho siedzieć i się nie narażać. Pan też na przykład - nie ujawnia swojego nazwiska, a wypomina grzechy prawosławnym. Nieładnie.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:34:41
  Proszę Pana nie mylę nic. Dlatego wytłuściłem polsko-radzieckiej. Natomiast wymiennie pisałem radzieckiej, rosyjskiej aby nie było ciągle masło maślane.
 • ---------- chrześcijanie ---
  ----- Czesi ISTNIEJĄ i bez watykanu -OBCEGO WROGIEGO PAŃSTWA z dyrektorami zwanymi papieżami -którzy Polskę tyle obchodzą -co ESKIMOSI

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031