Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Interesów Tomasza Lisa ciąg dalszy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ponad pół roku temu opisywałem tu swoiste podejście osobistego pluszaka premiera do robienia interesów.

Najchętniej robi on interesy korzystając z możliwości, które daje mu sprawowana funkcja a już najbardziej lubi piec dwie pieczenie na jednym ogniu. Czyli korzystając z funkcji red nacza wspomagać swoją prywatną, parówkową stronę.

frankdrebin.nowyekran.net/post/75793,interesy-tomasza-lisa

 

W poście tym napisałem m.in.:

"Pozostaje też kwestia zachowania TVP, która także milczy w tej sprawie. W normalnej firmie do czasu wyjasnienia zarzutów AWR Wprost program Lisa zostałby zdjęty z anteny. Bo kto włodarzom z ul. Woronicza nie zagwarantuje, że Tomasz Lis nie robi obecnie kolejnego dilu z szefami jakichś dużych firm na zasadzie zareklamujcie się w natemat.pl a ja was za to zaproszę do mojego programu?"

No cóź wygląda na to, że tym razem jednak ktoś aspirujący do schedy po Żakowskim jako "sumienia" polskiego dziennikarstwa postanowił iść już zupełnie na wydrę. Bo po co robić jakieś machloje za kulisami? Oto w świetle reflektorów w tzw. prime timie, w programie za który płaci mu ciężkie pieniądze telewizja publiczna promował on swych parówkowych blogerów. Oto opis ostatniego odcinka "Tomasz Lis na żywo".

"Polska kuchnia – tradycyjna, tłusta, szkodliwa? O mitach polskiej diety, ale nie tylko mówią Magda Gessler i Modest Amaro."

www.tvp.pl/publicystyka/polityka/tomasz-lis-na-zywo

Tak się oczywiście najzupelniej "przypadkiem" składa, że oboje piszą u Lisa.

magdagessler.natemat.pl/57175,czekajac-na-nowalijki

modestamaro.natemat.pl/57289,zanim-sie-rozpeta-czyli-jak-nadety-rozmawial-z-pania-magda

Przy okazji też ciekawie wygląda tu wątek właściwie reklamowania konkurencyjnej stacji telewizyjnej, gdzie pewne blond czupiradło ma swój program. Bo nie ma się co oszukiwać występ w telewizji to dla każdego okazja do promocji swej osoby a przy okazji przyciągnięcia zainteresowanych widzów do innych rodzajów swej aktywności np. blogów, czy programów telewizyjnych.

Reklama kosztuje ciężkie pieniądze. A tu aż dwa w jednym. Nie dość, że Lis nie płaci za reklamę ludzi piszących u niego, czyli swego portalu to jeszcze właściwie TVP płaci mu za reklamę jego prywatnego interesu.

Czyż to nie słodkie, że telewizja publiczna, pomimo ciężkiej sytuacji finansowej łoży sporą kasę na reklamowanie prywatnych, parówkowych interesów Tomusia Lisa? To się chyba nazywa ta no misja mediów publicznych.

Natomiast kieszonkowy, lisowy Katon nie zauważa w takim pójściu na kompletną, chamską wydrę oczywiście nic złego. I jak zwykle jutro zasiądzie ze swymi trzema kolegami w pewnym radiu aby wydzierać się o moralności, wydawać sądy o przyzwoitości oraz decydować kto jest dobry, a kto zły.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031