Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Jak się robi z ludzi idiotów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Rozładowywała 20 TIR-ów dziennie."

 

Chwytliwe nie? To sam Pudzianowski pewnie by padł na kolana po takiej ilości. Ba tytuł sugeruje, że dzień w dzień.

Nie wiem, czy autorka tego kretyństwa Ilona Godlewska w życiu widziała chociaż TIR-a na oczy. Każdy kto widział wie, że rozładowanie 20 TIR-ów dziennie jest przez jedną osobę fizycznie niemożliwe. Nawet gdy ta osoba będzie pracowała 24 h na dobę. Jednak siercoszczypatielnyj tytuł się liczy misiu.

Natomiast "prześledźmy" owe 20 TIR-ów.

Nagle robi się z nich najpierw kilka 20-tonowych ciężarówek:

"Faktycznie wykonywała pracę również tragarza, jednego dnia potrafiła rozładować nawet kilka 20-tonowych ciężarówek - mówi Edward Gollent, przewodniczący stowarzyszenia." (też fizyczna niemożliwość przez jedną osobę).

Następnie okazuje się, że z koleżankami i już trzy a nie dwadzieścia:

"Skarżyła się, że jedyny sprzęt do transportu ważących ponad tonę palet to ręczny wózek, który na dodatek często był zepsuty. Z tego powodu ciężarówki rozładowywała z koleżankami ręcznie. Były dni, że nawet trzy tiry - tłumaczyła w 2008 roku "Gazecie" Grażyna Glińska, matka zmarłej pracownicy."

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13719085,Sad__Biedronka_nie_jest_winna_smierci_pracownicy_z.html

Chcę być dobrze zrozumiany. Sprawa jest ważna dotyczy śmierci młodej dziewczyny. Nie twierdzę, że jej praca i ręczne rozładowywanie ciężarówek nie mogło nie przyczynić się do jej śmierci. Jednak internetowa odnoga gazety, której podobno nie jest wszystko jedno i która podobno z żalem pochyla się nad sprawą dla podkręcenia tematu dała iście tabloidowy tytuł i to w najgorszym tabloidowym stylu. Tytuł, przy którym każdemu kto ma dwie fałdy pod sufitem zapala się lampka alarmowa. Do tego tytuł ma się nijak do faktów. No i oczywiście oficjalnie GW brzydzi się tabloidami i jako tzw. wiodący tytuł prasowy uważa tabloidy za zarazę niszczącą dziennikarstwo. 

Osobne natomiast baty należą się Edwardowi Gollentowi, który dla podkręcenia dramatyzmu sprawy plecie przed sądem duby smalone o tym jakoby jedna osoba, słaba kobieta, była przez 8-10 godzin w stanie sama rozładować kilka ciężarówek. 

I tak oto dla podkręcania czytalności oraz w przypadku Gollenta dla przydania dramatyzmu robi się ze sprawy śp. Anety Glińskiej cyrk na wzór matki śp. Madzi z Sosnowca. Dość to niesmaczne.

Muszę uczynić też uwagę dla tzw. niepełnosprytnych. Ten post nie jest obroną biedronki. Nie kupuję w tej sieci bo jakoś nie po drodze a ich reklamy nazwę to po imieniu w...........ą mnie na tzw. maxa.

KOMENTARZE

 • @autor
  Większość czytelników też nie wie, jaką pojemność i masę ma zawartość tira.
  Rozładowywanie polegało najprawdopodobniej w wyciąganiu wózkami pojedynczych grup towarów znajdujących się na paletach.
  Ja sobie to wyobrażam w ten sposób, że być może każdego dnia podjeżdżało pod "biedronkę" kilka tirów, z których trzeba było wywieźć po kilka palet załadowanym jakimś towarem.
  Nie wyobrażam sobie żadnego marketu, który ma takie obroty, że sprzedaje dziennie zawartość 20 tirów.
 • zupełnie autora nie rozumiem
  Ja nie oglądam TVN i nie zaglądam do GW i nie muszę się wkurzać.
  Kiedyś można było z GW kupić tanio płyty zespołu Queen. Syn mnie pyta, czy kupię. Ja mu na to: trzeba mieć swoją godność - nie będę z gówna płyt wyciągał.....
 • Panie Jerzy Wawro
  - nie będę z gówna płyt wyciągał.....

  Poprawił mi Pan humor na cały dzień......
 • Nie odnoszę się sytuacji tej kobiety
  A jedynie do rozładunku tira. Autor chyba jednak Tira nie widział na oczy.To nie rozładunek węgla 25 lat temu na wyładowni, gdzie sipowali mężczyźni ręcznie.
  Naczepa mieści 33 palety euro. Przy pomocy paleciaka elektrycznego rozładuję go sam bez problemu, nie męcząc się w godzinę. Może dwa razy dłużej wózkiem bez napędu. Dalej jak wspomniał grazss. Ile Tirów towaru może sprzedać na dobę 1 Biedronka? 20?
 • @4 tony trotylu 08:16:31
  ... te płyty to też gówno i to w sensie dosłownym. Gówno tego cwela Fredzia Mercury'ego.
 • @panMarek 10:19:28
  1. "Nie gniewaj się Winetou - ale biznes, to biznes
  2. Cwel, to cwel, ale śpiewał niezwykle pięknie
 • @zadziwiony 08:38:42
  Proszę Pana jak najbardziej pisząc post miałem na myśli taki rozładunek jaki Pan opisuje. Zresztą akurat tak się składa, że pracę takich marketów jak Biedronka znam od zaplecza. Po prostu moja ex była kierowniczką w takim markecie tylko innej sieci, też dyskontowej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031