Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Odtajnić wieści gazeta co to jej nie jest wszystko jedno.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętacie oficjalną linię ataku na raport w sprawie rozwiązania WSI?

 

Odtajnili metody naszego wywiadu i jego agentów. Zgroza. Sodoma, Gomora (i akademik dodawaliśmy w latach studenckich). Nikt w cywilizowanym kraju, itp., itd. Do dziś ta oficjalna linia obrony WSI i ataku na straszliwego Macierewicza pokutuje i często nawet tu na S24 ją widzę. Oczywiście przodowała w tym pewna gazeta, której nie jest wszystko jedno. Tu pewna uwaga nie sądzę, że akurat specjalnie opanowana przez oficerów prowadzących z WSI. Po prostu chcąca dokopać PiS i Macierewiczowi.

Co oto dziś głosi ta sama gazeta na temat tajemnicy państwowej i odtajniania metod pracy operacyjnej służb specjalnych ma zdanie zależne od tego co jej akurat jest wygodne?

"Odtajnić operacje IV RP. Dlaczego proces byłego szefa CBA toczy się za zamkniętymi drzwiami?"

 

"- To nie wyznaczenie rozprawy w sali J, ale "okoliczności, które ze względu na ważny interes państwa powinny być zachowane w tajemnicy", ograniczają jawność. W aktach znajdują się materiały ściśle tajne i prawdopodobnie postanowienie o wyłączeniu jawności zostanie wydane - cytuje kodeks rzecznik warszawskiego sądu Agnieszka Domańska." (wytłuszczenie moje).
 
 
Tak więc raz odtajnienie pewnych rzeczy jest zbrodnią a innym razem też "zbrodnią" tyle, że przeciwko aktualnemu etapowi propagandy z ul. Czerskiej dyktowanemu przez tzw. mądrość etapu.
 
Ciekawie też wygląda podejście GW do kwestii niezawisłości sądów. Jak wyroki, czy decyzje sądów idą po myśli GW niezależność sądów jest największym klejnotem i w ogóle jest niepodważalna. Natomiast decyzji i wyroków sądów nie można podobno komentować. Jak idzie nie po myśli dowiadujemy się, że złośliwy rzecznik sądu nie ma nic więcej do dodania.
 
"- Akt oskarżenia jest w znacznej części jawny. Sprawa dotyczy istotnych dla demokratycznego państwa okoliczności. Dlaczego sąd ogranicza konstytucyjną jawność rozprawy? - pytamy. - Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat - odpowiada rzecznik sądu."
 
No przecież jak mawiali milicjanci to się w pale nie mieści. Jak ktoś śmie tak odpowiedzieć gazecie, która zawsze po linii i na bazie. I raz jest za pełną jawnością a raz za pełną tajnością co jej nie przeszkadza napisać jak to straszliwy Kamiński gra tajnością niby:
 
"Oczywiście grają tymi tajemnicami, jak chcą, bo z 2007 r. pamiętamy odtajnione przez Kamińskiego dla potrzeb propagandowych nagrania z korupcyjnych spraw dr. G. czy posłanki PO Beaty Sawickiej."

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031