Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Odtajnić wieści gazeta co to jej nie jest wszystko jedno.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętacie oficjalną linię ataku na raport w sprawie rozwiązania WSI?

 

Odtajnili metody naszego wywiadu i jego agentów. Zgroza. Sodoma, Gomora (i akademik dodawaliśmy w latach studenckich). Nikt w cywilizowanym kraju, itp., itd. Do dziś ta oficjalna linia obrony WSI i ataku na straszliwego Macierewicza pokutuje i często nawet tu na S24 ją widzę. Oczywiście przodowała w tym pewna gazeta, której nie jest wszystko jedno. Tu pewna uwaga nie sądzę, że akurat specjalnie opanowana przez oficerów prowadzących z WSI. Po prostu chcąca dokopać PiS i Macierewiczowi.

Co oto dziś głosi ta sama gazeta na temat tajemnicy państwowej i odtajniania metod pracy operacyjnej służb specjalnych ma zdanie zależne od tego co jej akurat jest wygodne?

"Odtajnić operacje IV RP. Dlaczego proces byłego szefa CBA toczy się za zamkniętymi drzwiami?"

 

"- To nie wyznaczenie rozprawy w sali J, ale "okoliczności, które ze względu na ważny interes państwa powinny być zachowane w tajemnicy", ograniczają jawność. W aktach znajdują się materiały ściśle tajne i prawdopodobnie postanowienie o wyłączeniu jawności zostanie wydane - cytuje kodeks rzecznik warszawskiego sądu Agnieszka Domańska." (wytłuszczenie moje).
 
 
Tak więc raz odtajnienie pewnych rzeczy jest zbrodnią a innym razem też "zbrodnią" tyle, że przeciwko aktualnemu etapowi propagandy z ul. Czerskiej dyktowanemu przez tzw. mądrość etapu.
 
Ciekawie też wygląda podejście GW do kwestii niezawisłości sądów. Jak wyroki, czy decyzje sądów idą po myśli GW niezależność sądów jest największym klejnotem i w ogóle jest niepodważalna. Natomiast decyzji i wyroków sądów nie można podobno komentować. Jak idzie nie po myśli dowiadujemy się, że złośliwy rzecznik sądu nie ma nic więcej do dodania.
 
"- Akt oskarżenia jest w znacznej części jawny. Sprawa dotyczy istotnych dla demokratycznego państwa okoliczności. Dlaczego sąd ogranicza konstytucyjną jawność rozprawy? - pytamy. - Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat - odpowiada rzecznik sądu."
 
No przecież jak mawiali milicjanci to się w pale nie mieści. Jak ktoś śmie tak odpowiedzieć gazecie, która zawsze po linii i na bazie. I raz jest za pełną jawnością a raz za pełną tajnością co jej nie przeszkadza napisać jak to straszliwy Kamiński gra tajnością niby:
 
"Oczywiście grają tymi tajemnicami, jak chcą, bo z 2007 r. pamiętamy odtajnione przez Kamińskiego dla potrzeb propagandowych nagrania z korupcyjnych spraw dr. G. czy posłanki PO Beaty Sawickiej."

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031