Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Ryszard Kalisz rodzi się z morskiej piany.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyłania się oto jak Wenus z morskiej piany nowy, świeży produkt.

 

kalisz.natemat.pl/58567,wszystkie-rece-na-poklad

Bojownik o dobre prawo zatroskany jego upadkiem w Polsce:

"Chcemy walczyć o lepsze, bardziej zrozumiałe prawo, które będzie przejrzyste dla obywateli i taki system prawny, który faktycznie będzie kluczem do osiągnięcia sprawiedliwości społecznej."

Czlowiek oburzony miernotą polskiej sceny politycznej:

"Niestety w polskiej debacie publicznej i działaniach polityków dominuje pożytkowanie energii na wykluczanie, poszukiwanie winnych i wszelkiego rodzaju segregację. To niedopuszczalne i stanowczo się temu przeciwwstawiamy."

Działacz społeczny, któremu obmierzłe jest oderwanie polityków od rzeczywistości:

"Wspaniali ludzie, których wysłuchanie i długa dyskusja pozwoliła uciec od naszej szarej, przytłaczającej i przede wszystkim oderwanej od realnych problemów klasy politycznej."

Kupujcie, kupujcie jeszcze jest w promocji! Pachnie nowością. Z tym produktem staniecie się inni. Lepsi i ładniejsi. To było to na co zawsze czekaliście. O tym śniliście po nocach by potem płakać za niezapamiętanym snem.

Oto nowy, krystaliczny, nieskalany i dziewiczy politycznie Ryszard Kalisz!

Członek PZPR od 1978 r., która od ponad dwudziestu lat przepoczwarza się w najróżniejsze formy partyjne. Człowiek zawsze u żłoba. Zawsze zatroskany o los prostego człowieka. I do tego stojący twardo na ziemi w przeciwieństwie do oderwanych od niej polityków:

"– Tragedią jest to, że posłowie tak mało zarabiają! – utyskiwał wczoraj Kalisz na antenie Polsat News. Opowiadał, że jego koledzy prawnicy wyśmiewają to, że jest posłem. Śmieją się także, gdy radzi im, by sami zostali parlamentarzystami. – Dla nich pensja w Sejmie nie jest atrakcyjna, dobrzy prawnicy zarabiają wielokrotnie więcej – mówił poseł SLD."

"Polityk ma na koncie 250 tys. zł. i 38 tys. euro oszczędności. Kolejne 250 tys. zł. zgromadził w papierach wartościowych, a 75 tys. zł na indywidualnym koncie emerytalnym. Mieszka w ponad 80-metrowym mieszkaniu wartym według niego ok. 600 tys. zł. Jeździ luksusowym jaguarem w kolorze złotym i, jak przyznaje w swym oświadczeniu majątkowym, posiada wart ponad 10 tys. zł. zegarek."

www.fakt.pl/Dramat-posla-Kalisza-Brakuje-mu-pokory-bo-,artykuly,103194,1.html

Za komentarz i podsumowanie niech wystarczą przytoczone przeze mnie cytaty. Każde słowo, którym mógłbym opisać cyniczną i chamską hucpę odstawianą przez tego klienta jest po prostu niecenzuralne.

KOMENTARZE

 • Absolutnie nieadekwatny tytuł !!!
  Muszę Cię skarcić, chociaż daję 5*, za ruszenie Kalisza !
  Z piany morskiej rodzi się coś wzniosłego i ważkiego a nie gówno !
  Całkowicie popieram opinię o Kaliszu, porównującą go do miernika oraz wzorca fałszu, obłudy, cynizmu i miernoty społecznej.
  Co do funkcjonowania prawa w naszej rzeczywistości, to równie dobrze może je wykonywać zespół, znacznie tańszy w użytkowaniu o nazwie roboczej BOK (baran, osioł, koza) a jego wyroki statystycznie je ujmując pod względem trafności były by pewnie bardziej miarodajne niż wydawane przez obecną ekipę konstytucyjnych sędziów.
  Kalisz, jako przewodniczący sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka, mając bardzo duże możliwości naprawy prawa, partoli wprost niesamowicie te możliwości.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031