Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Ryszard Kalisz rodzi się z morskiej piany.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyłania się oto jak Wenus z morskiej piany nowy, świeży produkt.

 

kalisz.natemat.pl/58567,wszystkie-rece-na-poklad

Bojownik o dobre prawo zatroskany jego upadkiem w Polsce:

"Chcemy walczyć o lepsze, bardziej zrozumiałe prawo, które będzie przejrzyste dla obywateli i taki system prawny, który faktycznie będzie kluczem do osiągnięcia sprawiedliwości społecznej."

Czlowiek oburzony miernotą polskiej sceny politycznej:

"Niestety w polskiej debacie publicznej i działaniach polityków dominuje pożytkowanie energii na wykluczanie, poszukiwanie winnych i wszelkiego rodzaju segregację. To niedopuszczalne i stanowczo się temu przeciwwstawiamy."

Działacz społeczny, któremu obmierzłe jest oderwanie polityków od rzeczywistości:

"Wspaniali ludzie, których wysłuchanie i długa dyskusja pozwoliła uciec od naszej szarej, przytłaczającej i przede wszystkim oderwanej od realnych problemów klasy politycznej."

Kupujcie, kupujcie jeszcze jest w promocji! Pachnie nowością. Z tym produktem staniecie się inni. Lepsi i ładniejsi. To było to na co zawsze czekaliście. O tym śniliście po nocach by potem płakać za niezapamiętanym snem.

Oto nowy, krystaliczny, nieskalany i dziewiczy politycznie Ryszard Kalisz!

Członek PZPR od 1978 r., która od ponad dwudziestu lat przepoczwarza się w najróżniejsze formy partyjne. Człowiek zawsze u żłoba. Zawsze zatroskany o los prostego człowieka. I do tego stojący twardo na ziemi w przeciwieństwie do oderwanych od niej polityków:

"– Tragedią jest to, że posłowie tak mało zarabiają! – utyskiwał wczoraj Kalisz na antenie Polsat News. Opowiadał, że jego koledzy prawnicy wyśmiewają to, że jest posłem. Śmieją się także, gdy radzi im, by sami zostali parlamentarzystami. – Dla nich pensja w Sejmie nie jest atrakcyjna, dobrzy prawnicy zarabiają wielokrotnie więcej – mówił poseł SLD."

"Polityk ma na koncie 250 tys. zł. i 38 tys. euro oszczędności. Kolejne 250 tys. zł. zgromadził w papierach wartościowych, a 75 tys. zł na indywidualnym koncie emerytalnym. Mieszka w ponad 80-metrowym mieszkaniu wartym według niego ok. 600 tys. zł. Jeździ luksusowym jaguarem w kolorze złotym i, jak przyznaje w swym oświadczeniu majątkowym, posiada wart ponad 10 tys. zł. zegarek."

www.fakt.pl/Dramat-posla-Kalisza-Brakuje-mu-pokory-bo-,artykuly,103194,1.html

Za komentarz i podsumowanie niech wystarczą przytoczone przeze mnie cytaty. Każde słowo, którym mógłbym opisać cyniczną i chamską hucpę odstawianą przez tego klienta jest po prostu niecenzuralne.

KOMENTARZE

 • Absolutnie nieadekwatny tytuł !!!
  Muszę Cię skarcić, chociaż daję 5*, za ruszenie Kalisza !
  Z piany morskiej rodzi się coś wzniosłego i ważkiego a nie gówno !
  Całkowicie popieram opinię o Kaliszu, porównującą go do miernika oraz wzorca fałszu, obłudy, cynizmu i miernoty społecznej.
  Co do funkcjonowania prawa w naszej rzeczywistości, to równie dobrze może je wykonywać zespół, znacznie tańszy w użytkowaniu o nazwie roboczej BOK (baran, osioł, koza) a jego wyroki statystycznie je ujmując pod względem trafności były by pewnie bardziej miarodajne niż wydawane przez obecną ekipę konstytucyjnych sędziów.
  Kalisz, jako przewodniczący sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka, mając bardzo duże możliwości naprawy prawa, partoli wprost niesamowicie te możliwości.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031