Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Naziści przygotowywali obchody 70-lecia Powstania w Getcie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Perfidia i podłość polskich nazistów, antysemitów i nacjonalistów nie zna granic.

Podstępem doprowadzili do tego aby Szymon Ratajzer „Kazik”, Eugeniusz Tyrajski „Sęk” oraz harcerze i wolontariusze zapalili nazistowski symbol podczas obchodów 70-rocznicy wybuchu Powstania w Getcie. Nie mam do nich pretensji o to bo zostali w tę sytuację wmanewrowani.

"Niezwykła instalacja świetlna na cześć poległych w Powstaniu Getcie Warszawskim. Spod Muzeum Powstania Warszawskiego i Muzeum Historii Żydów Polskich w niebo "wystrzeliły" dwa snopy światła."

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/425571,niezwykly-pokaz-ku-czci-powstancow-zobacz.html

Gdyby tylko zapalający znali żelazną wykładnię takich symboli zaprezentowaną przez Hannę Gronkiewicz-Waltz z pewnością z obrzydzeniem odeszli by od włączników.

 

"- Sondaż ws. pomnika odbędzie się w drugiej połowie maja - zapowiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz w Radiu ZET i zapewnia, że jeśli powstanie to na pewno nie będzie to tzw. "pomnik światła". - Coś podobnego zrobił nazista o nazwisku Speer w latach 30. Był architektem Hitlera - argumentowała.

- Autorzy nie zdawali sobie sprawy, gdzie powstała pierwsza taka konstrukcja. Było to w latach 30., w Niemczech - nazista o nazwisku Speer (Albert Speer - red.) zrobił coś podobnego. Chodzi o projekt "Katedra Światła", przygotowany przez architekta Hitlera, który składał się ze stu trzydziestu reflektorów przeciwlotniczych skierowanych w niebo - argumentowała."

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9611138.html

Pozostaje pytanie kto stoi za tym skandalem? Zapewnie nie Hanna Gronkiewicz-Waltz, która na widok owych nazistowskich snopów światła zapewne rzuciłaby się by zasłonić własnym, osobistym prezydenckim ciałem nienawistne reflektory. A, że ciała ma dużo zasłoniiłaby dwa reflektory naraz. Naijtensywniejsze prace śledcze dotyczące tego wydarzenia trwają wg moich źródeł w Krakowie. Pierwszy i najpewniejszy trop, prowadzi wg pewnej blogerki do partii wiadomych siepaczy. Partia ta składa się wyłącznie z ludzi cechujących się perfidią, podłością, antysemityzmem i nacjonalizmem w nieznanym do tej w dziejach świata stężeniu. Na czele ze swym wodzem, który czegokolwiek nie robi to robi to nienawistnie. Trop ten więc jest trafny i jedyny słuszny.

Natomiast wg moich innych, tajnych źródeł prezydęcina Hanna Gronkiewicz-Waltz na wieść o tym wydarzeniu aby takie skandale nie powtarzały się w przyszłości nakazała natychmiastowe i nieodwołalne usunięcie z Warszawy  każdego źródła światła o mocy większej niż 50 Wat. Tym samym w Warszawie zapanowaly egipskie ciemności a przestępczość wzrosła o tysiąc procent. Czego jednak nie robi dla walki z nazizmem?

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031