Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 80 komentarzy

frank drebin

frank drebin - Złośliwy jak go coś wkurzy.

Kolejna Afera Rywina nabiera rumieńców!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj opisałem Wam wstrząsające fakty, na które natrafiły lisowe parówki w trakcie swego dziennikarskiego śledztwa.

frankdrebin.nowyekran.net/post/91620,kolejna-afera-rywina

 

Oto dziś mamy dalszy ciąg sprawy. Sprawa ta spowodowała niemały zamęt. Sama Naczelna Parówa wszystkich parówek Lis Tomasz ze zgryzoty po wykryciu kolejnej afery na miarę rywinowej miał koszmarne sny. Pomiędzy radosne parówkowe marzenia lisowe, które śnił na swym wypasionym łóżku obok swej wypasionej żony wkradły mu się zarembskie koszmary. W wizjach sennych więc Naczelna Parówa awansował i zostawał już nie jakąś poślednią tylko Naczelną Parówą zostawał Naczelną Podwawelską. A każdy przecież wie, że podwawelska przy parówkach to wędlina szlachetna. Miał przy tym widoki senne na osiągnięcie tytułu najpierw Naczelnego Balerona by potem zostać Naczelną Szynką. Taką prawdziwą szynką a nie taką z sieci dyskontów, w której z lubością zakupy robi sam Premier Tusk Donald. Potem pozostawał już tylko tytuł Naczelnej Sushi co to ją  Naczelna Parówa lubi pasjami. W tym momencie to senne pomieszanie wędlin i ryb surowych dało odprysk gastryczny w postaci koszmarnego snu zarembowego. Rano spocony ze strachu po koszmarach zarembowych rzuciła się Naczelna Parówa zaraz do komputera aby opisać swe nocne mary, które męczyły go jak jakiś dusiołek. Jakże niezmierzona jest podłość pisowskich dziennikarzy, którzy potrafią zakłócić sen obiektywnego, wyważonego, spokojnego i niestronniczego diamentu naszego dziennikarstwa. Jakież jest zbydlęcenie pisowskich hien dziennikarskich jeśli odbierają odpoczynek nocny komuś kto musi od rana stać na pierwszej linii oporu przeciwko nienawistnemu milczeniu, mówieniu, spoglądaniu, chodzeniu i oddychaniu prezesa partii wiadomych siepaczy. Ostrzegam zalinkowany tekst jest przeznaczony tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

tomaszlis.natemat.pl/59131,jaki-straszny-sen

Kolejne pokłady pisowsko-dziennikarskiej obłudy odkryła także swieżo nabyta przez Naczelną Parówę  paróweczka niejaka Eliza Michalik. Paróweczka ta po przemianie światopoglądowej, którą przeszła głównie na falach znanej z rzetelności i profesjonalizmu Superstacji mieczem prawdy wypala zarembową hipokryzję. Co prawda nie wiadomo na ile ta przemiana jest autentyczna bo przecież paróweczka owa znana jest z bywania na cudzych talerzykach. Z jednego wzięła trochę musztardy, z innego trochę ketchupu a na jeszcze innym skrobnęła ciut chrzanu a potem to wszystko mieszała i ogłaszała, że to jej musztarda, ketchup i chrzan. Jednak znana z dobrego serca i dbałości o standardy dziennikarskie Naczelna Parówa wybaczyła jej błędy oraz potknięcia młodości i przyjęła na łamy. Wzruszona tym do szczętu paróweczka odpłaca się tekstami po linii i na bazie oraz tropieniem coraz bardziej nabierającej rumieńców drugiej Afery Rywina.

elizamichalik.natemat.pl/59111,prawica-od-politykow-kase-bierze-owszem-ale-przeciez-z-godnoscia

Teraz czekac należy na kolejne demaskatorskie teksty na ten temat na parówkowym portalu.

Widzę tu duże pole do popisu np. dla pewnego blond czupiradła tam piszącego uważającego się za największą  znawczynię kuchni na świecie. Może przecież ona zdemaskować, że np. lód w drinkach rozpuszczał się pod czas urodzin Zaremby lub też, że sól dodawana do potraw była za słona.

Swoje może dorzucić też np. Machała Tomasz, który powinien zauważyć, że była to moherowa impreza, zacofanych pisowskich katoli. Bo nikt na tej imprezie nie był ubrany w dżinsy pewnej marki, które noszą tylko fajnopolacy i których on oczywiście nigdy przenigdy nie reklamował. 

Ja ze swej strony obiecuję, że gdy tylko kolejna parówka wykryje kolejne dno drugiej Afery Rywina dowiecie się o tym na mym skromnym blogu.

 

KOMENTARZE

  • WY WIELKOMIEJSCY
    możecie tylko pomarzyć o prawdziwej szynce. a tacy jak ja , z głębokiej prowincji, na którą wy plujecie, mamy ją na co dzień, bo sami ją sobie wędzimy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031